Најнови огласи
ГРЕШКА warning
ГРЕШКА warning

briketara

Цена: 1230 евра
приближно: 75645 денари
Контактирајте го огласувачот
  • Број на огласот: 13882
  • Објавен: 22 Јун 2012, 18:15
  • Огласот е прегледан: 1354 пати
Град: Прилеп Опис:
prodavam briketirka so kapacitet od maksimum 60kg/h.briketot e so dimenzii od f63mm,i otvor od f22mm.odlicen kvalitet.imam i seckalka za granki od loza soncogled i carevka,kako i za drven otpad.
Краток линк до огласот:


Контакт


» Телефон за контакт: 075845226

» Контактирајте го огласувачот преку е-маил:
Вашето име:
Вашиот е-маил:
Вашата порака:
Внеси ги буквите: What do you think this is ? 

Nimbus Software

Doktori.mk

Ова е место за Вашата реклама