Најнови огласи
ГРЕШКА warning
ГРЕШКА warning

Prodavam prikolika vo Ohrid Gradiste

Цена: 1700 евра
приближно: 104550 денари
Контактирајте го огласувачот
  • Број на огласот: 9021
  • Објавен: 08 Фев 2012, 17:32
  • Огласот е прегледан: 951 пати
Град: Скопје Опис:
Prodavam prikolka vo Ohrid-Gradiste .
Prikolkata e dobro socuvana ogradena so drvena ograda ,blisku do plazite,ima voda (lavabo),spored,frizeder celosna oprema...
Краток линк до огласот:


Контакт


» Телефон за контакт: 076 974 878

» Контактирајте го огласувачот преку е-маил:
Вашето име:
Вашиот е-маил:
Вашата порака:
Внеси ги буквите: What do you think this is ? 

Nimbus Software

Doktori.mk

Ова е место за Вашата реклама