Најнови огласи
ГРЕШКА warning
ГРЕШКА warning

Mashini za PVC stolarija

Цена: 100 денари
приближно: 2 евра
Контактирајте го огласувачот
  • Број на огласот: 11850
  • Објавен: 25 Апр 2012, 08:58
  • Огласот е прегледан: 811 пати
Град: Скопје Опис:
Proizvoditel prеdlaga direktno bez preku firmi komplekt mashini za PVC stolarija s 2 godiini garantsija.Mashinite moze da se vidjat v salona ni v Skopje naselba Jurumleri.Za kontakti:Bulgaria na GSM: 00359878371922, skype:mumhum1; MSN:mumhum@hotmail.com.Poveche infomatsija na web: ww.pvc-mashini.com
Краток линк до огласот:
Mashini za PVC stolarija


Контакт


» Телефон за контакт: 00359878371922

» Контактирајте го огласувачот преку е-маил:
Вашето име:
Вашиот е-маил:
Вашата порака:
Внеси ги буквите: What do you think this is ? 

Nimbus Software

Doktori.mk

Ова е место за Вашата реклама