Најнови огласи
ГРЕШКА warning
ГРЕШКА warning

nudam rabota vo germanija

  • Број на огласот: 7535
  • Објавен: 01 Дек 2011, 23:52
  • Огласот е прегледан: 21152 пати
Град: Кратово Опис:
potrebuvame usovrseni majstori so bugarski pasosi ZA RABOTA VO GERMANIJA- FASADERI , ELEKTRICARI , TESARI , ZIDARI I KNAUFARI ( GIPSENI PLOČI I MOLERAJ) TIE KOI SE ZAINTERESIRANI MOZETE DA KONTAKTIRATE SO NAS PREKU SLEDNITE TELEFONI +38670274641 +4915777940597
Краток линк до огласот:


Контакт


» Телефон за контакт: +38670274641

» Контактирајте го огласувачот преку е-маил:
Вашето име:
Вашиот е-маил:
Вашата порака:
Внеси ги буквите: What do you think this is ? 

Nimbus Software

Doktori.mk

Ова е место за Вашата реклама