Најнови огласи
ГРЕШКА warning
ГРЕШКА warning

Paravani(tus kabini)po naracka

Цена: 200 евра
приближно: 12300 денари
Контактирајте го огласувачот
  • Број на огласот: 575
  • Објавен: 06 Ное 2010, 20:01
  • Огласот е прегледан: 14598 пати
Град: Скопје Опис:
Domasna firma Proektira i Izrabotuva tus kabini po merka/ doadjame,merime,davame predlozi i ponudi ,proizveduva i montira paravani so Najvisok kvalitet od kaleno staklo(sigurnosno ) i aluminium profili,mesing trkalca,silikon lajsni/magneti....poveke info jave te se na tel. mob. 071 222 701 od 09-15h....ili slobodno kontaktirajte ne po e-mail, ke dobiete info nabrgu
Краток линк до огласот:
Paravani(tus kabini)po naracka
Paravani(tus kabini)po naracka
Paravani(tus kabini)po naracka
Paravani(tus kabini)po naracka
Paravani(tus kabini)po naracka


Контакт


» Телефон за контакт: 071222701

» Контактирајте го огласувачот преку е-маил:
Вашето име:
Вашиот е-маил:
Вашата порака:
Внеси ги буквите: What do you think this is ? 

Nimbus Software

Doktori.mk

Ова е место за Вашата реклама