Најнови огласи
ГРЕШКА warning
ГРЕШКА warning

Servis za bela tehnika

Цена: 399 денари
приближно: 6 евра
Контактирајте го огласувачот
  • Број на огласот: 2184
  • Објавен: 14 Фев 2011, 02:31
  • Огласот е прегледан: 10408 пати
Град: Скопје Опис:
Evtino servisiram bela tehnika i aparati za domakinstvo od slednide brendovi: Gorenje,Beko,Indesit,Neo,Midea,Favorit,Samsung,Candy i dr.. garancija za izvrsen servis! tel 078606164
Краток линк до огласот:
Servis za bela tehnika
Servis za bela tehnika
Servis za bela tehnika
Servis za bela tehnika
Servis za bela tehnika


Контакт


» Телефон за контакт: 078/606164

» Контактирајте го огласувачот преку е-маил:
Вашето име:
Вашиот е-маил:
Вашата порака:
Внеси ги буквите: What do you think this is ? 

Nimbus Software

Doktori.mk

Ова е место за Вашата реклама