Најнови огласи
ГРЕШКА warning
ГРЕШКА warning

Servis za LCD ,LED I PLAZMA-TV

Цена: 1 денари
приближно: 0 евра
Контактирајте го огласувачот
  • Број на огласот: 7545
  • Објавен: 02 Дек 2011, 13:16
  • Огласот е прегледан: 539 пати
Град: Скопје Опис:
Servis za LCD ,LED I PLAZMA-TV

Vrsime servis na site vidovi na LCD ,LED i PLAZMA TV ,od razlicni golemini i bredovi.


WEB: www.servislcd.com "Degirus electronic"-Skopje

http://mk-mk.facebook.com/pages/DEGIRUS-ELECTRONIC/302388817923
Краток линк до огласот:
Servis za LCD ,LED I  PLAZMA-TV


Контакт


» Телефон за контакт: 070765767

» Контактирајте го огласувачот преку е-маил:
Вашето име:
Вашиот е-маил:
Вашата порака:
Внеси ги буквите: What do you think this is ? 

Nimbus Software

Doktori.mk

Ова е место за Вашата реклама