Најнови огласи
ГРЕШКА warning
ГРЕШКА warning

Продавам куќа : sol , 500m2 , Vinica

  • Број на огласот: 123039
  • Објавен: 21 Мар 2014, 19:58
  • Огласот е прегледан: 159 пати
Површина на куќата(m2):500
Површина на дворното место(m2):500
Година на изградба:2013
Број на соби:15+
Број на спратови:приземје
Тип на куќа:самостојна
Подрум:не
Град: Виница Опис:
bonjour
je veut vendre une mainson
Si vous etes interressez veillez me joindre sur mon compte yahoo
amandissedelarue@yahoo.fr
Краток линк до огласот:


Контакт


» Телефон за контакт: +229 96 52 01 91

» Контактирајте го огласувачот преку е-маил:
Вашето име:
Вашиот е-маил:
Вашата порака:
Внеси ги буквите: What do you think this is ? 

Nimbus Software

Doktori.mk

Ова е место за Вашата реклама