Најнови огласи
ГРЕШКА warning
ГРЕШКА warning

Proizvodstvo na vnatresni vrati

Цена: 120 евра
приближно: 7380 денари
Контактирајте го огласувачот
  • Број на огласот: 1684
  • Објавен: 23 Јан 2011, 01:09
  • Огласот е прегледан: 9230 пати
Град: Скопје Опис:
Производство на внатрешни(ентериерни) врати по мерка
Што значи нема кршење нема штемување, целиот производ е наше производство и сме независни од сите димензии.Доагаме зимаме мерки на вашиот простор и ги изработуваме вратите по ваша желба

Гарантниот рок на вратите изнесува една година

Сите врати се фарбаат со полуриетански бои кој имаат исклучителен квалитет

Основниот модел на врата чини 120 евра Рамна глатка во бела боја

Медијапанските гравирани врати со овален перваз чинат по 150 евра
И многу други модели посетете не на

www.facebook.com/MojaVrata

или погледнете видео со дел од нашата изработка на следнот линк:

http://www.youtube.com/watch?v=XDDEDttqXnw

Во цената не се вкалкулирани рачки бидејќи нудиме голем избор на рачки кои се со различни цени

Работиме во сите градови во Р.Македонија

Ние не продаваме ние произведувамe
тел.кон.02/55-12-585 или 078-311-101 од 08:00 дo 18:00 h
Краток линк до огласот:


Контакт


» Телефон за контакт: 078 311 101

» Контактирајте го огласувачот преку е-маил:
Вашето име:
Вашиот е-маил:
Вашата порака:
Внеси ги буквите: What do you think this is ? 

Nimbus Software

Doktori.mk

Ова е место за Вашата реклама