Најнови огласи
ГРЕШКА warning
ГРЕШКА warning

Salon za mebel Dizajn MODERNO Plus, mebel po naracka

Цена: 1 денари
приближно: 0 евра
Контактирајте го огласувачот
  • Број на огласот: 8456
  • Објавен: 17 Јан 2012, 14:32
  • Огласот е прегледан: 1425 пати
Град: Скопје Опис:
Салон за мебел „Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, во новите згради)

Контакт:
info@dizajnmoderno-plus.com.mk
contact@dizajnmoderno-plus.com.mk
Tel. +3892/ 613 - 83 - 65
Mob.+38978/ 224 - 393

Посетете ги идните -

"КРЕАТОРИ НА ВАШАТА ЗАМИСЛА"

Изработуваме мебел по нарачка:
* Кујни
* Дневен престој
* Спални соби
* Детски соби
* Канцелариски мебел
* По Ваш избор

БЕСПЛАТНО:
* идејно и проектно решение
* достава до Вашиот дом
* Монтажа

Врвен квалитет, препознатлив стил, поволни цени!!!

Ве очекуваме,
Ваш Дизајн МОДЕРНО +

Краток линк до огласот:
Salon za mebel Dizajn MODERNO Plus, mebel po naracka
Salon za mebel Dizajn MODERNO Plus, mebel po naracka
Salon za mebel Dizajn MODERNO Plus, mebel po naracka
Salon za mebel Dizajn MODERNO Plus, mebel po naracka


Контакт


» Телефон за контакт: 078-224-393

» Контактирајте го огласувачот преку е-маил:
Вашето име:
Вашиот е-маил:
Вашата порака:
Внеси ги буквите: What do you think this is ? 

Nimbus Software

Doktori.mk

Ова е место за Вашата реклама