Најнови огласи
ГРЕШКА warning

Напредно пребарување

Клучен збор:
Град: Цена од: Цена до:  
   
<< < 1 2 3 4 5 6 > >>
 • PRODAVAM BOOM TV RESIVER
  PRODAVAM BOOM TV RESIVER
  Resiverot e vo top forma i boom tv karticata e aktivna i moze da se nadopolnuva. prednost e toa sto nemate nikakvi obvrski kon one cenata e 2000den...

  Цена: 2000 денари
  Објавен: Денес, 11:48
 • Hard disk 160GB sata za laptop
  Hard disk 160GB sata za laptop
  Samsung HM160HI 2.5inch 160GB SATA (M7) HDD 5400rpm http://www.amazon.co.uk/Samsung-HM160HI-2-5inch-160GB-5400rpm/dp/B000U34HIS

  Цена: 1500 денари
  Објавен: Вчера, 09:41
 • Laptop Hp Compaq-od Svajcarija
  Laptop Hp Compaq-od Svajcarija
  Prodavam Laptop Hp Compaq nx 9030 , donesena od Svajcarija,extra zacuvana kako nova.Raboti samo na Adapter,ne drze Baterija. Tehnicki detali: Intel...

  Цена: 4000 денари
  Објавен: 16 Дек, 21:12
 • Prodavam Hard disk 160GB 8MB sata
  Prodavam Hard disk 160GB 8MB sata
  EXCELSTOR Jupiter Series ESJ8160S 160GB 8MB Cache SATA 3.0Gb/s 3.5"

  Цена: 1200 денари
  Објавен: 16 Дек, 17:20
 • SOFTVER ZA GLEDANJE NAJNOVI FILMOVI PREKU INTERNET
  SOFTVER ZA GLEDANJE NAJNOVI FILMOVI PREKU INTERNET
  Инсталација на софтвер за да можете преку интернет да гледате најнови HD филмови, серии и емисии со превод на македонски, српски или хрватски...

  Цена: 499 денари
  Објавен: 12 Дек, 17:18
 • СОФТВЕР ЗА ГЛЕДАЊЕ ТВ КАНАЛИ ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ
  СОФТВЕР ЗА ГЛЕДАЊЕ ТВ КАНАЛИ ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ
  Инсталација на софтвер за да можете преку интернет да гледате најнови HD филмови, серии и емисии со превод на македонски, српски или хрватски...

  Цена: 499 денари
  Објавен: 12 Дек, 17:10
 • AMD Sempron 3000
  AMD Sempron 3000
  AMD Sempron 3000+ Package 754-pin lidded organic mPGA 1.57" x 1.57" (4 cm x 4 cm) Socket 754 Architecture / Microarchitecture...

  Цена: 400 денари
  Објавен: 11 Дек, 14:35
 • 80GB Hard Drive Western Digital
  80GB Hard Drive Western Digital
  "80GB 2.5" SATA Hard Drive Western Digital WD800BEVS" Feature Interface: SATA 1.5 Gb/s Physical Size: 2.5" Capacity: 80GB...

  Цена: 500 денари
  Објавен: 11 Дек, 14:33
 • Western Digital Hard Disk Drive
  Western Digital Hard Disk Drive
  Brand Western Digital Model Caviar Key Features Enclosure Internal Capacity 80 GB Buffer Size 2 MB Hard Drive Type HDD (Hard Disk Drive)...

  Цена: 500 денари
  Објавен: 11 Дек, 14:30
 • inno3D Smart TV-DX TV Tuner Card
  inno3D Smart TV-DX TV Tuner Card
  Specification PCI bus specification Rev 2.1 compliant 3 Levels picture enhance options: Smart Blur / Ultra-Bright / De-interlace Video / Audio...

  Цена: 400 денари
  Објавен: 11 Дек, 14:27
 • Komplet Kompjuter P4 so 17 inci Lcd Monitor
  Komplet Kompjuter P4 so 17 inci Lcd Monitor
  Fujitsu Siemens Computers,vo perfektna sostojba,so odlicni performansi.Monitor-17"incen, ima vgradeni zvucnici na nea. Kompjuter-Scaleo P,...

  Цена: 4500 денари
  Објавен: 09 Дек, 22:35
 • Frizider
  Frizider
  Prodavam Frizider Gorenje, malce koristen. Friziderot e 285L samo odrzuvanje bez komora. Informacii na te. 071 274 834

  Цена: 6500 денари
  Објавен: 09 Дек, 13:25
 • Se prodava sigma leka nova
  Se prodava sigma leka nova
  Se prodava nova sigma leka neupotrebuvana poluprofesionalna 5000 den

  Цена: 5000 денари
  Објавен: 02 Дек, 15:51
 • REPETITOR
  REPETITOR
  REPETIOR. GR 500 MOTOROLA SO ANTENA I KABEL 11METRA LINEAREN POGODEN ZA TAKSI KOMPANI FIRMA ZA OBEZBEDUVANJE I SL..KUPEN OD GIZA ELEKTRONIK SKOPJE...

  Цена: 35000 денари
  Објавен: 01 Дек, 18:52
 • Telefon - fax
  Telefon - fax
  Prodavam ,,brother fax75'' ispraven

  Цена: 1600 денари
  Објавен: 27 Ное, 20:15
 • Monitori
  Monitori
  Prodavam monitori komada 4 so razlicni inci vo ispravna sostojba

  Цена: по договор
  Објавен: 27 Ное, 20:11
 • Компјутер, монитор, глувче и тастатура
  Компјутер, монитор, глувче и тастатура
  Продавам компјтер со тастатура, глувче и ЛЦД монитор.

  Цена: 6150 денари
  Објавен: 27 Ное, 13:56
 • Формат на компјутери и механичко чистење
  Формат на компјутери и механичко чистење
  За подобра функционалност на Вашиот компјутер! Дијагностика на функционалноста и детално чистење на лаптоп или PC + подмачкување и менување на...

  Цена: 750 денари
  Објавен: 27 Ное, 11:30
 • prodazba i montaza na satelitski anteni i drim-box
  prodazba i montaza na satelitski anteni i drim-box
  montaza servis i prodazba na satelitski anteni i drim-box

  Цена: 1 денари
  Објавен: 26 Ное, 07:20
 • Apple iphone 6 Samsung Galaxy Note 4
  Apple iphone 6 Samsung Galaxy Note 4
  Производот се фабрички отклучен сосема нов запечатена во кутија доаѓа со 1 година гаранција и 6 месеци се врати политика се 100% оригинални...

  Цена: 650 евра
  Објавен: 25 Ное, 14:48
<< < 1 2 3 4 5 6 > >>
Nimbus Software

Doktori.mk

Ова е место за Вашата реклама