Најнови огласи
ГРЕШКА warning

Напредно пребарување

Клучен збор:
Град: Цена од: Цена до:  
   
 • Заем брзо и итно во 24 часа
  Заем брзо и итно во 24 часа
  Здраво, Ние сме Американци и ние нудиме кеш кредити за било кој поединец или бизнис во неволја. Нашите годишна каматна стапка е 2% целосно во...

  Цена: 5000 денари
  Објавен: 06 Дек 2013, 05:24
 • Продавам стан : двособен , 41m2 , Скопје
  Продавам стан : двособен , 41m2 , Скопје
  Se prodava stan vo Karpos III, vo neposredna blizina na Skopje City Mall, Kompletno renoviran 2009 godina. Adaptiran so cel zgolemuvanje na...

  Цена: по договор
  Објавен: 05 Дек 2013, 19:34
 • Prodavam 4 soben stan 98m2 Bitola
  Prodavam 4 soben stan 98m2 Bitola
  Stanot e na atraktivna lokacija blizu pazar uciliste gradinka. Vtori kat, vednas vseliv vo perfektna sostojba kompletno namesten SO dva balkoni...

  Цена: 59800 евра
  Објавен: 05 Дек 2013, 19:33
 • Продавам стан во Кисела Вода
  Продавам стан во Кисела Вода
  Se prodava stan vo K.Voda na 1 kat so parno, 43m2 + 10m2 terasa i 5m2 podrum. Stanot se prodava prazen, renovirano kupatilo i plocki na terasa.

  Цена: 41500 евра
  Објавен: 04 Дек 2013, 12:03
 • SE PRODAVA 2-SOBEN STAN 68 m2 VO CENTAR-DEBAR MALO
  SE PRODAVA 2-SOBEN STAN 68 m2 VO CENTAR-DEBAR MALO
  SE PRODAVA 2- SOBEN STAN OD 68M2 VO DEBAR MALO SO 1 POGOLEMA SPALNA SOBA SO TERASA DNEVNA I TRPEZARIJA SO TERASA,KUJNA I KUPATILO I PODRUM OD 6M2...

  Цена: 75000 евра
  Објавен: 02 Дек 2013, 16:18
 • SE PRODAVA 2-SOBEN STAN 68 m2 VO CENTAR-DEBAR MALO
  SE PRODAVA 2-SOBEN STAN 68 m2 VO CENTAR-DEBAR MALO
  SE PRODAVA 2- SOBEN STAN OD 68M2 VO DEBAR MALO SO 1 POGOLEMA SPALNA SOBA SO TERASA DNEVNA I TRPEZARIJA SO TERASA,KUJNA I KUPATILO I PODRUM OD 6M2...

  Цена: 75000 евра
  Објавен: 02 Дек 2013, 16:18
 • Продавам стан: двособен, 65m2, Скопје, Кисела Вода
  Продавам стан: двособен, 65m2, Скопје, Кисела Вода
  Stanot e na 2/6 kat, so lift i centralno parno greenje. Stanot se sostoi od: dnevna soba - 30m2, spalna soba - 18m2, kujna, 2 hodnika, lodjija,...

  Цена: 61750 евра
  Објавен: 01 Дек 2013, 19:11
 • Продавам стан : трособен , 61m2 , Куманово
  Продавам стан : трособен , 61m2 , Куманово
  Делумно реновиран стан на призмје, на прекрасна локација кај болницата. Целосно сменет под (ламинат), целосно сменета водоводна и електрична...

  Цена: по договор
  Објавен: 01 Дек 2013, 17:08
 • Продавам стан : трособен , 70m2 , Скопје- ИТНО
  Продавам стан : трособен , 70m2 , Скопје- ИТНО
  Станот се наоѓа во Ново Лисиче во стариот дел, на приземје со 70м2 и тараса од 16м2 во вид на летниковец со керамиди, вклучувајќи и двор од одоколу...

  Цена: 70000 евра
  Објавен: 01 Дек 2013, 16:34
 • Продавам стан : еднособен , 41m2 , Скопје
  Продавам стан : еднособен , 41m2 , Скопје
  Prodavam stan vo Aerodrom, renoviran so podrum 6m2. Moze da go kupite namesten ili prazen

  Цена: по договор
  Објавен: 30 Ное 2013, 15:25
 • SE PRODAVA 2-SOBEN STAN 68 m2 VO CENTAR-DEBAR MALO
  SE PRODAVA 2-SOBEN STAN 68 m2 VO CENTAR-DEBAR MALO
  SE PRODAVA DVOSOBEN 68M2 STAN VO DEBAR MALO SO EDNA POGOLEMA SPALNA SOBA SO TERASA, DNEVNA I TRPEZARIJA SO TERASA, KUJNA ,KUPATILO I PODRUM OD 6M2...

  Цена: 75000 евра
  Објавен: 29 Ное 2013, 18:50
 • Продавам стан : 60m2 , Мичурин, Скопје
  Продавам стан : 60m2 , Мичурин, Скопје
  Продавам стан во населба мичурин во Скопје. Сите заинтересирани нека се јават за да го видат станот и да се договориме за цена. Зоран

  Цена: по договор
  Објавен: 28 Ное 2013, 02:41
 • Продавам стан : двособен , 42m2 , Скопје
  Продавам стан : двособен , 42m2 , Скопје
  prodavam stan vo Micurin AERODROM na prizemje so moznost za dogradba, POVOLEN I ZA DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA

  Цена: 42000 евра
  Објавен: 27 Ное 2013, 21:08
 • Продавам стан : трособен , 65m2 , Скопје
  Продавам стан : трособен , 65m2 , Скопје
  Се продава стан во Кисела Вода,65м2 во кои има: дневен престој(дневна соба, кујна и трпезарија),една детска соба и една спална, две купатила и +...

  Цена: 65000 евра
  Објавен: 27 Ное 2013, 18:28
 • Одличен, трособен стан од 68m2 во Скопје
  Одличен, трособен стан од 68m2 во Скопје
  Многу убав стан во Мичурин, Општина Аеродром. Цената е поволна

  Цена: по договор
  Објавен: 27 Ное 2013, 17:30
 • ПРОДАВАМ СТАН
  ПРОДАВАМ СТАН
  Продавам постоечки станови и новоградби од 40 до 60м2 на убава местоположба во Скопје. Со добра Цена !

  Цена: по договор
  Објавен: 27 Ное 2013, 17:26
 • ПРОДАВАМ СТАН
  ПРОДАВАМ СТАН
  Продавам новоградби и веќе постоечки станови на убава местоположба во Скопје. Цена поволна !

  Цена: по договор
  Објавен: 27 Ное 2013, 17:13
 • Продавам стан : трособен , 40m2 , Скопје
  Продавам стан : трособен , 40m2 , Скопје
  SE PRODAVAAT STANOVI VO GRADBA,(ZAVRSNA FAZA),VO ZGRADA KOJA E LOCIRANA NA EKSKLUZIVNA LOKACIJA VO NASELBA CRNICE. STANOVITE SE SO LIST ZA...

  Цена: по договор
  Објавен: 26 Ное 2013, 16:35
 • СЕ ПРОДАВА ГАРСОЊЕРА ВО ДЕБАР МААЛО
  СЕ ПРОДАВА ГАРСОЊЕРА ВО ДЕБАР МААЛО
  СЕ ПРОДАВА ГАРСОЊЕРА ВО ДЕБАР МААЛО, ВО БЛИЗИНА НА КАМ МАРКЕТ,НА МЕЗАНИН ОД 4/ПК,СО ЛИФТ,ПАРНО,ВО ЗГРАДА ПРЕД ТРИ ГОДИНИ ВСЕЛЕНА,МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ...

  Цена: 23750 евра
  Објавен: 26 Ное 2013, 14:05
 • Стан во Ѓорче Петров 54м2 695e за м2
  Стан во Ѓорче Петров 54м2 695e за м2
  Se prodava stan vo naselba Gjorce Petrov na ul.Socijalisticna zora so povrshina od 54m2-istocna strana,so cist imoten list.Zgradata e gradena 2005...

  Цена: 37530 евра
  Објавен: 25 Ное 2013, 15:04
Nimbus Software

Doktori.mk

Ова е место за Вашата реклама