Најнови огласи
ГРЕШКА warning

Напредно пребарување

Клучен збор:
Град: Цена од: Цена до:  
   
 • Продавам стан : трособен , 67m2 , Скопје
  Продавам стан : трособен , 67m2 , Скопје
  Побрзајте единствена шанса за во строг центар да живеете за само 940 евра квадрат.Продавам стан со подрум од 67 квадрати со цена реална за само...

  Цена: 63000 евра
  Објавен: 17 Ное 2013, 23:29
 • Стан во Ѓорче Петров 54м2 695e за м2
  Стан во Ѓорче Петров 54м2 695e за м2
  Se prodava stan vo naselba Gjorce Petrov na ul.Socijalisticna zora so povrshina od 54m2-istocna strana,so cist imoten list.Zgradata e gradena 2005...

  Цена: 37530 евра
  Објавен: 16 Ное 2013, 11:22
 • se prodava mozna zamena
  se prodava mozna zamena
  karsi biro pogoden i za deloven prostor

  Цена: 50000 евра
  Објавен: 16 Ное 2013, 08:57
 • Продавам стан : гарсоњера , m2 , Скопје
  Продавам стан : гарсоњера , m2 , Скопје
  Дали краткорочни, среднорочни или долгорочни, за да купи ново возило (автомобил, мотоцикл, ...), за реновирање на вашиот дом и слагам нови...

  Цена: 1 денари
  Објавен: 16 Ное 2013, 08:47
 • prodavam stan
  prodavam stan
  se prodava dvosoben stan,3 sobi golemi so kujna i edno wc so francuski plocki. stanot e vo odlicna sostojba zacuvan

  Цена: по договор
  Објавен: 15 Ное 2013, 19:00
 • Продавам - менувам стан : двособен , 58m2 , Скопје
  Продавам - менувам стан : двособен , 58m2 , Скопје
  Продавам сочуван стан во Чаир 58 м2, цена поволна, или менувам за ист стан во Маџари. Станот гледа на две страни. Зградата е со кров. После 14...

  Цена: по договор
  Објавен: 13 Ное 2013, 18:37
 • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
  СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
  ВО СТАР АЕРОДРОМ СЕ ПРОДАВА ГАРСОЊЕРА, СО МОЖНОСТ ДА СЕ ИЗВЕДЕ И ПОСЕБНА СПАЛНА, 33М2 СТАНБЕНА + 4М2 ТЕРАСА+ 4М2 ПОДРУМ, НА 6 КАТ,СО...

  Цена: 36000 евра
  Објавен: 13 Ное 2013, 17:37
 • Станови во Скопје Црниче 70 m2 Crnice
  Станови во Скопје Црниче 70 m2 Crnice
  Локацијата е под падините на Водно .Станбениот објект е изграден со најсофистицирани материјали и ги запазува европските стандарди на...

  Цена: 1150 евра
  Објавен: 13 Ное 2013, 15:08
 • Продавам стан : трособен , 68m2 , Скопје
  Продавам стан : трособен , 68m2 , Скопје
  PRODAVAM TROSOBEN STAN VO AERODROM 68M2,DOBRO SOCUVAN I DELUMNO RENOVIRAN NA 10 KAT /10, SO PARNO I 2 LIFTA. IMA MOZNOST ZA NADGRADBA NA USTE 50...

  Цена: 54000 евра
  Објавен: 13 Ное 2013, 15:05
 • Продавам стан : трособен , 70m2 , Скопје
  Продавам стан : трособен , 70m2 , Скопје
  Локацијата е под падините на Водно , на само 1,5км од центарот на градот.Станбениот објект е изграден со најсофистицирани материјали и ги запазува...

  Цена: 1150 евра
  Објавен: 13 Ное 2013, 14:49
 • Продавам стан : APPARTEMENT , m2 , Bitola
  Продавам стан : APPARTEMENT , m2 , Bitola
  Здраво г-ѓа или г-дин Сакам да ви кажам дека јас сум приватна давателот на француско државјанство. Нудам кредит за сите сериозни луѓе способни за...

  Цена: 1 денари
  Објавен: 12 Ное 2013, 07:54
 • Продавам стан : трособен , 68m2 , Скопје
  Продавам стан : трособен , 68m2 , Скопје
  PRODAVAM TROSOBEN STAN VO AERODROM 68M2,DOBRO SOCUVAN I DELUMMNO RENOVIRAN NA 10 KAT /10, SO PARNO I 2 LIFTA. IMA MOZNOST ZA NADGRADBA NA USTE 50...

  Цена: 54000 евра
  Објавен: 11 Ное 2013, 21:02
 • Стан во Ѓорче Петров 54м2 695e за м2
  Стан во Ѓорче Петров 54м2 695e за м2
  Se prodava stan vo naselba Gjorce Petrov na ul.Socijalisticna zora so povrshina od 54m2-istocna strana,so cist imoten list.Zgradata e gradena 2005...

  Цена: 37530 евра
  Објавен: 11 Ное 2013, 17:21
 • Продавам стан : двособен , 57m2 , Скопје
  Продавам стан : двособен , 57m2 , Скопје
  Prodavam dvosoben stan vo T Pole 57m2, dobro socuvan, na 4 kat/4, bez lift. CENA 35000 eu...tel 075/901-472

  Цена: 35000 евра
  Објавен: 11 Ное 2013, 12:27
 • хитно продавам или менувам стам во центар
  хитно продавам или менувам стам во центар
  продаам стан во строг центар со вкупна квадратура од 67м2 во целост реновиран со сопствено парно,или менувам за стан ново лисиче станот се наоѓа во...

  Цена: 66666 евра
  Објавен: 10 Ное 2013, 21:24
 • Менувам стан : двособен , 58m2 , Скопје
  Менувам стан : двособен , 58m2 , Скопје
  Менувам сочуван стан во Чаир 58 м2 за ист стан во Маџари. После 14 часот. Тел. 02 / 6133816

  Цена: по договор
  Објавен: 10 Ное 2013, 19:21
 • ПРОДАВАМ нов функционален трособен стан во Ново Лисиче
  ПРОДАВАМ нов функционален трособен стан во Ново Лисиче
  Нов мал и максимално функционален трособен стан од 48м2 (+2м2 може да се прошири), позади бензинската пумпа во Ново Лисиче. Станот е на 4. спрат од...

  Цена: 50000 евра
  Објавен: 10 Ное 2013, 13:59
 • Стан во Ѓорче Петров 54м2 695e за м2
  Стан во Ѓорче Петров 54м2 695e за м2
  Se prodava stan vo naselba Gjorce Petrov na ul.Socijalisticna zora so povrshina od 54m2-istocna strana,so cist imoten list.Zgradata e gradena 2005...

  Цена: 37530 евра
  Објавен: 10 Ное 2013, 12:08
 • Продавам стан : двособен , 58m2 , Скопје
  Продавам стан : двособен , 58m2 , Скопје
  juzna strana,plasticni prozori, plakari, terasa od 5m2 gratis,pogoden i za firma-kancelarii,prv gazda, vo vlez so 10 stana, domofon, kamera.......

  Цена: 1200 евра
  Објавен: 10 Ное 2013, 10:13
 • Продавам стан : еднособен , 42m2 , Скопје
  Продавам стан : еднособен , 42m2 , Скопје
  Itno prodavam stan vo Aerodrom

  Цена: по договор
  Објавен: 09 Ное 2013, 16:36
Nimbus Software

Doktori.mk

Ова е место за Вашата реклама