Најнови огласи
ГРЕШКА warning

Напредно пребарување

Клучен збор:
Град: Цена од: Цена до:  
   
<< < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>
 • Охрид сместување - стан во строг центар
  Охрид сместување - стан во строг центар
  Станот е 40м2 за 4+1 особи во строгиот центар на Охрид до поштата со посебна спална соба, комплет опремена кујна, кабелска ТВ, интернет, тераса....

  Цена: 7 евра
  Објавен: 30 Апр 2014, 08:52
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Ohrid-novi studija vo centarot na gradot,ekstra cena
  Ohrid-novi studija vo centarot na gradot,ekstra cena
  Izdavam novi studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se...

  Цена: 350 денари
  Објавен: 29 Апр 2014, 10:52
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 1-4 луѓе во Охрид
  Приватно сместување : 1-4 луѓе во Охрид
  Нова, комплетно опремена гарсоњера во центарот на Охрид за опуштени, релаксирани викенди и останатите слободни денови што ви се на располагање....

  Цена: по договор
  Објавен: 28 Апр 2014, 19:28
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 1-4 луѓе во Охрид
  Приватно сместување : 1-4 луѓе во Охрид
  Нова, комплетно опремена гарсоњера во центарот на Охрид за опуштени, релаксирани викенди и останатите слободни денови што ви се на располагање....

  Цена: по договор
  Објавен: 28 Апр 2014, 19:28
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Заем брзо и итно во 24 часа
  Заем брзо и итно во 24 часа
  Здраво, Ние сме Американци и ние нудиме кеш кредити за било кој поединец или бизнис во неволја. Нашите годишна каматна стапка е 2% целосно во...

  Цена: 500 евра
  Објавен: 27 Апр 2014, 00:06
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 10-14 луѓе во Скопје
  Приватно сместување : 10-14 луѓе во Скопје
  Заем брзо и итно преку Western Union Кредит во помалку од два часа од WESTERN UNION

  Цена: 500 евра
  Објавен: 26 Апр 2014, 20:40
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Охрид-издавам нови студија во центарот на градот
  Охрид-издавам нови студија во центарот на градот
  Издавам нови двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна,тв,wi-fi интернет и тераса.Куќата...

  Цена: 350 денари
  Објавен: 26 Апр 2014, 12:07
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • apartmani vo naselba Elesec.
  apartmani vo naselba Elesec.
  Apartmanite se naogjaat vo mirna i prijatna sredina, nad kampot Elesec vo dobro ureden dvor kade sto ke mozete da napravite skara.Dostapen e...

  Цена: по договор
  Објавен: 25 Апр 2014, 00:32
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Studio apartman za nokevanje i dneven prestoj
  Studio apartman za nokevanje i dneven prestoj
  Se izdava studio apartman za nokevanje ili dneven prestoj. Cenata za nokevanje e 35 eur, a dneven prestoj do 2 casa iznesuva 20 eur. Studioto e...

  Цена: 35 евра
  Објавен: 24 Апр 2014, 23:32
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • POPUSTI ZA PRVOMAJSKITE PRAZNICI SAMO KAJ LILE PESTANI
  POPUSTI ZA PRVOMAJSKITE PRAZNICI SAMO KAJ LILE PESTANI
  Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра од брегот на езерото. Луксузно опремените апартмани ќе ви овозможат да се осеќате како дома,...

  Цена: по договор
  Објавен: 24 Апр 2014, 13:12
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Охрид-издавам нови студија во центарот на градот
  Охрид-издавам нови студија во центарот на градот
  Издавам нови двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна,тв,wi-fi интернет и тераса.Куќата...

  Цена: 350 денари
  Објавен: 23 Апр 2014, 13:46
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 1-4 луѓе во Скопје
  Приватно сместување : 1-4 луѓе во Скопје
  IZDAVAM APARTMANI ZA DNEVEN PRESTOJ ILI NOKEVANJE, APARTMANIVE SE SO KLIMA, INTERNET, KOMPLETNO OPREMENA KUJNA I KUPATILO. CENA ZA DNEVEN PRESTOJ...

  Цена: 800 денари
  Објавен: 22 Апр 2014, 12:21
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 10-14 луѓе во Охрид
  Приватно сместување : 10-14 луѓе во Охрид
  Соби во Охрид. Дво, тро и четворо-креветни. Доволно паркинг за сите. Бесплатен интернет и кабелска телевизија....

  Цена: по договор
  Објавен: 15 Апр 2014, 23:11
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 20-24 луѓе во Охрид
  Приватно сместување : 20-24 луѓе во Охрид
  Izdavam luksuzno opremeni sobi i studia na 600m odalecenost od kejot,vo blizina na gimnazijata.. Kujkata poseduva sopstven parking prostor i wi-fi...

  Цена: 300 денари
  Објавен: 11 Апр 2014, 11:12
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Veligdenski i prvomajski praznici vo ohrid
  Veligdenski i prvomajski praznici vo ohrid
  Izdavam apartmani ,studio i sobi vo stariod del na ohrid 2 min do centar. Apartmanot vklucuva 2 sobi, tv, internet, wc, mini kujna i terasa so...

  Цена: 1 денари
  Објавен: 08 Апр 2014, 21:22
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 15-19 луѓе во Охрид
  Приватно сместување : 15-19 луѓе во Охрид
  Izdavam luksuzno opremeni sobi i studia na 600m odalecenost od kejot,vo blizina na gimnazijata.. Kujkata poseduva sopstven parking prostor i wi-fi...

  Цена: 300 денари
  Објавен: 07 Апр 2014, 23:17
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • LILE PESTANI APARTMANI
  LILE PESTANI APARTMANI
  Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра од брегот на езерото. Луксузно опремените апартмани ќе ви овозможат да се осеќате како дома,...

  Цена: по договор
  Објавен: 07 Апр 2014, 20:44
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 1-4 луѓе во Dojran
  Приватно сместување : 1-4 луѓе во Dojran
  Поминете прекрасен одмор за Велигденските и првомајските празници,резервирајте во секое време.

  Цена: 40 евра
  Објавен: 07 Апр 2014, 17:00
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Апартмани во Полихроно, Халкидики, Грција
  Апартмани во Полихроно, Халкидики, Грција
  3 креветни студиа во центарот на Полихроно,само 80м од плажа, со кујна, купатило, интернет, ТВ, клима (вклучена во цената) и место за паркинг. За...

  Цена: 900 денари
  Објавен: 06 Апр 2014, 21:05
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Охрид сместување - стан во строг центар
  Охрид сместување - стан во строг центар
  Станот е 40м2 за 4+1 особи во строгиот центар на Охрид до поштата со посебна спална соба, комплет опремена кујна, кабелска ТВ, интернет, тераса,...

  Цена: 8 евра
  Објавен: 01 Апр 2014, 14:17
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
<< < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Nimbus Software

Doktori.mk

Ова е место за Вашата реклама