Најнови огласи
ГРЕШКА warning

Напредно пребарување

Клучен збор:
Град: Цена од: Цена до:  
   
 • апартман во дубровник
  апартман во дубровник
  Апартманот се наоѓа во Стариот Град,на 20 метри од познатото шеталиште Страдун. Апартманот има една соба со брачен кревет и можност за уште еден...

  Цена: 50
  Објавен: 18 Мај 2012, 16:06
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 5-9 луѓе во Охрид
  Приватно сместување : 5-9 луѓе во Охрид
  Се издаваат два засебни апартмани секој од по 50м .Апартманите се со капацитет од 4 - 6 лица. Секој апартман има спална со 4 легла, купатило со туш...

  Цена: по договор
  Објавен: 14 Мај 2012, 17:04
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • 5-9 луѓе во Охрид
  5-9 луѓе во Охрид
  Izdavam kompletno opremen apartman (sprat od Vikend kuka) vo s.Trpejca, so 3 spalni sobi, dnevna soba, trpezarija, kujna,kupatilo. 200 m...

  Цена: по договор
  Објавен: 11 Мај 2012, 13:29
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 25-29 луѓе во Охрид
  Приватно сместување : 25-29 луѓе во Охрид
  Izdavam sobi vo potpolno nova kuka opremena so: novi kreveti,plakari kabelska televizija wi-fi internet konekcija topla voda...

  Цена: 300 денари
  Објавен: 07 Мај 2012, 22:28
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Vila Kaj Laki-Trpejca  Specijalna Majska Ponuda Apartman 4
  Vila Kaj Laki-Trpejca Specijalna Majska Ponuda Apartman 4
  VO SRCETO NA IZVONREDNATA PRIRODA SMESTENANA VO PAZUVITEE NA PREKRASNATA GALICICA, BISER NA OHRIDSKOTO KRAJBREZJE, KOJ VO POTPOLNOST KE GI OSTVARI...

  Цена: 25 евра
  Објавен: 06 Мај 2012, 23:36
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Vila Kaj Laki-Trpejca Apartman 2
  Vila Kaj Laki-Trpejca Apartman 2
  VO SRCETO NA IZVONREDNATA PRIRODA SMESTENANA VO PAZUVITEE NA PREKRASNATA GALICICA, BISER NA OHRIDSKOTO KRAJBREZJE, KOJ VO POTPOLNOST KE GI OSTVARI...

  Цена: 25 евра
  Објавен: 06 Мај 2012, 23:32
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Vila Kaj Laki-Trpejca Apartman 5
  Vila Kaj Laki-Trpejca Apartman 5
  VO SRCETO NA IZVONREDNATA PRIRODA SMESTENANA VO PAZUVITEE NA PREKRASNATA GALICICA, BISER NA OHRIDSKOTO KRAJBREZJE, KOJ VO POTPOLNOST KE GI OSTVARI...

  Цена: 25 евра
  Објавен: 06 Мај 2012, 23:28
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Vila Kaj Laki-Trpejca  Apartman 3
  Vila Kaj Laki-Trpejca Apartman 3
  VO SRCETO NA IZVONREDNATA PRIRODA SMESTENANA VO PAZUVITEE NA PREKRASNATA GALICICA, BISER NA OHRIDSKOTO KRAJBREZJE, KOJ VO POTPOLNOST KE GI OSTVARI...

  Цена: 25 евра
  Објавен: 06 Мај 2012, 23:22
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Vila Kaj Laki-Trpejca Apartman 6
  Vila Kaj Laki-Trpejca Apartman 6
  VO SRCETO NA IZVONREDNATA PRIRODA SMESTENANA VO PAZUVITEE NA PREKRASNATA GALICICA, BISER NA OHRIDSKOTO KRAJBREZJE, KOJ VO POTPOLNOST KE GI OSTVARI...

  Цена: 30 евра
  Објавен: 06 Мај 2012, 23:18
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 10-14 луѓе во Охрид
  Приватно сместување : 10-14 луѓе во Охрид
  kompletno opremeni studija i apartmani. vidi video.

  Цена: по договор
  Објавен: 05 Мај 2012, 21:57
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • НЕЗАБОРАВНИ МОМЕНТИ ВО МИРНА И ТИВКА ОКОЛИНА ВО ОХРИД
  НЕЗАБОРАВНИ МОМЕНТИ ВО МИРНА И ТИВКА ОКОЛИНА ВО ОХРИД
  Сместени на 2 минути од брегот на прекрасното Охридско Езеро, а само на 5 минути пешачење од центарот на градот, се наоѓаат Апартманите Липа каде...

  Цена: 10 евра
  Објавен: 27 Апр 2012, 16:31
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • izdavame apartmani
  izdavame apartmani
  Apartmanite se naogjaat vo naselba Elesec , vo mirna i prijatna sredina, so dvorno mesto pogodeno za dobar odmor i priprema na skara. fiksen...

  Цена: по договор
  Објавен: 21 Апр 2012, 22:04
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • апартман во дубровник
  апартман во дубровник
  Апартманот се наоѓа во Стариот Град,на 20 метри од познатото шеталиште Страдун. Апартманот има една соба со брачен кревет и можност за уште еден...

  Цена: 40
  Објавен: 21 Апр 2012, 14:40
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 1-4 луѓе во Скопје
  Приватно сместување : 1-4 луѓе во Скопје
  Апартманот се наоѓа во Стариот Град,на 20 метри од познатото шеталиште Страдун. Апартманот има една соба со брачен кревет и можност за уште еден...

  Цена: по договор
  Објавен: 21 Апр 2012, 14:21
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 1-4 луѓе во Скопје
  Приватно сместување : 1-4 луѓе во Скопје
  Апартманот се наоѓа во Стариот Град,на 20 метри од познатото шеталиште Страдун. Апартманот има една соба со брачен кревет и можност за уште еден...

  Цена: по договор
  Објавен: 21 Апр 2012, 14:05
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • ЦРНА ГОРА - СУТОМОРЕ издавам АПАРТМАНИ
  ЦРНА ГОРА - СУТОМОРЕ издавам АПАРТМАНИ
  Издавам апртмани во Сутоморе - Црна Гора, во мирна населба на 10-тина мин. од градска плажа, обезбеден паркинг. Многу поволно.

  Цена: по договор
  Објавен: 19 Апр 2012, 11:03
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • APARTMANI PICIOSKI PESTANI
  APARTMANI PICIOSKI PESTANI
  APARTMANI PICIOSKI se smesteni na samo 50m od Ohridskoto ezero,vo mesnosta Pestani kon patot za sv.Naum Ohridski do Hotel Desaret. Apartmani...

  Цена: 1000 денари
  Објавен: 14 Апр 2012, 17:52
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Vila Kaj Laki - Trpejca Ohrid
  Vila Kaj Laki - Trpejca Ohrid
  TELEFON ZA KONTAKT 078 633 906 078 633 907; ; 046 284 027 ILI NA E-MAIL ivo.jovanoski1@gmail.com ; ivo.jovanoski@yahoo.com 6 KONFORNI,...

  Цена: 25 евра
  Објавен: 12 Апр 2012, 15:22
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • ОХРИД АПАРТМАНИ ПОКРАЈ ЕЗЕРО
  ОХРИД АПАРТМАНИ ПОКРАЈ ЕЗЕРО
  ИЗДАВАМ НОВИ АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР ДО ХОТЕЛ РИВИЕРА СО ГРЕЕЊЕ ( КЛИМА +КОНВЕКТОР), КОМПЛЕТ ОПРЕМЕМЕНА КУЈНА, КАБЕЛСКА ТВ, ПАРКИНГ ЗА КОЛА ТЕЛ. ЗА...

  Цена: по договор
  Објавен: 11 Апр 2012, 11:59
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 5-9 луѓе во Охрид
  Приватно сместување : 5-9 луѓе во Охрид
  Апартман Плаошник - Охрид, се наоѓа во најдобриот дел на древниот Охрид - во стариот дел на градот. На само 150 метри од градскиот плоштад и...

  Цена: 3000 денари
  Објавен: 09 Апр 2012, 13:26
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
Nimbus Software

Doktori.mk

Ова е место за Вашата реклама