Најнови огласи
ГРЕШКА warning

Напредно пребарување

Клучен збор:
Град: Цена од: Цена до:  
   
<< < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
 • Приватно сместување : 1-4 луѓе во Струга
  Приватно сместување : 1-4 луѓе во Струга
  Вила Македонска Куќа КЛИМЕТИЦА - Струга е комплетно нов објект со студија и апартмани современо опремени со сопствена кујна, клима уред, интернет,...

  Цена: 25 евра
  Објавен: 11 Јул, 11:54
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • APARTMANI VO SUTOMORE - CRNA GORA
  APARTMANI VO SUTOMORE - CRNA GORA
  Izdavam apartmani vo privatna kukja na 10-tina minuti od gradska plaza vo tivok i prijaten ambient. Vo neposredna blizina na golemi marketi,...

  Цена: по договор
  Објавен: 11 Јул, 00:03
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 1-4 луѓе во Охрид
  Приватно сместување : 1-4 луѓе во Охрид
  Elesec vednas do avtokamp Elesec, pokraj plaza, terasa so pogled na ezero, parking, frizider, tv, wi-fi, kujna, posebno wc i na plazata imame...

  Цена: 20 евра
  Објавен: 10 Јул, 21:11
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување во Охрид-нови студија AMIGO,центар
  Приватно сместување во Охрид-нови студија AMIGO,центар
  Издавам нови двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна,тв,wi-fi интернет и тераса.Куќата...

  Цена: 400 денари
  Објавен: 10 Јул, 10:24
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 5-9 луѓе во Скопје
  Приватно сместување : 5-9 луѓе во Скопје
  Сте во доволно пари за да ги задоволат вашите финансиски ситуацијата е малку критични или да се скрши застојот што ќе предизвика банките, преку...

  Цена: 30 евра
  Објавен: 09 Јул, 23:38
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 5-9 луѓе во Скопје
  Приватно сместување : 5-9 луѓе во Скопје
  Na udaljenosti od 300 m od obale u urbanom delu Šušnja nalaze se studio apartmani Filip.Plaža sa borovom šumom u pozadini...

  Цена: по договор
  Објавен: 09 Јул, 18:05
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 5-9 луѓе во Охрид
  Приватно сместување : 5-9 луѓе во Охрид
  izdavam 3 soben stan idealen za pogolemo drustvo odalecen na 20 min od centar, a 7 mmin do plaza izvidnicki ,mladost, partizan.. rezervacii na tel...

  Цена: 300 денари
  Објавен: 09 Јул, 12:29
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • ВИЛА ЛИС - ОХРИД
  ВИЛА ЛИС - ОХРИД
  Удобно место за Вашиот одмор во современо опремени студија и соби. - Студија опремени со сопствено купатило, кабелска ТВ, интернет и кујна со...

  Цена: 400 денари
  Објавен: 08 Јул, 23:19
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • APARTMANI VO SUTOMORE - CRNA GORA
  APARTMANI VO SUTOMORE - CRNA GORA
  Izdavam apartmani vo privatna kukja na 10-tina minuti od gradska plaza vo tivok i prijaten ambient. Vo neposredna blizina na golemi marketi,...

  Цена: по договор
  Објавен: 06 Јул, 13:33
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • APARTMANI VO SUTOMORE - CRNA GORA
  APARTMANI VO SUTOMORE - CRNA GORA
  Izdavam apartmani vo privatna kukja na 10-tina minuti od gradska plaza vo tivok i prijaten ambient. Vo neposredna blizina na golemi marketi,...

  Цена: по договор
  Објавен: 06 Јул, 13:30
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Smestaj vo centarot na Ohrid-novi studija AMIGO,cena povolna
  Smestaj vo centarot na Ohrid-novi studija AMIGO,cena povolna
  Izdavam novi studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se...

  Цена: 350 денари
  Објавен: 06 Јул, 10:04
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 1-4 луѓе во Струга
  Приватно сместување : 1-4 луѓе во Струга
  She izdava apartmani na samiot breg od ohridsko ezero kompletno opremeni kontakt tel 077611561 i078594280cena po dogovor

  Цена: 250 денари
  Објавен: 05 Јул, 23:11
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 20-24 луѓе во Пехчево
  Приватно сместување : 20-24 луѓе во Пехчево
  Заем брзо и итно преку Western Union Кредит во помалку од два часа од WESTERN UNION

  Цена: 200 евра
  Објавен: 05 Јул, 22:45
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 20-24 луѓе во Пехчево
  Приватно сместување : 20-24 луѓе во Пехчево
  Заем брзо и итно преку Western Union Кредит во помалку од два часа од WESTERN UNION

  Цена: 200 евра
  Објавен: 05 Јул, 22:45
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватни инвестиции и заеми понудата на пари
  Приватни инвестиции и заеми понудата на пари
  Имате долга потрага за заем во 1000 беше 800.000€ од 12.000.000 евра, е нова можност да го зголеми вашиот економија, можете да ни се обратите...

  Цена: 999000 денари
  Објавен: 05 Јул, 10:07
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • LILE PESTANI APARTMANI BUNGALOWI
  LILE PESTANI APARTMANI BUNGALOWI
  Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра од брегот на езерото. Луксузно опремените апартмани ќе ви овозможат да се...

  Цена: по договор
  Објавен: 04 Јул, 09:01
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување во Охрид-нови студија AMIGO,центар
  Приватно сместување во Охрид-нови студија AMIGO,центар
  Издавам нови двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна,тв,wi-fi интернет и тераса.Куќата...

  Цена: 350 денари
  Објавен: 01 Јул, 09:05
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување со засебен влез во стариот дел на Охрид
  Приватно сместување со засебен влез во стариот дел на Охрид
  Издавам соби за туристи со засебен влез во стариот дел на градот, на само 2 мин. пеш од охридскиот плоштад. (Може да се изнајми и целиот спрат како...

  Цена: 400 денари
  Објавен: 30 Јун, 21:45
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Приватно сместување : 20-24 луѓе во Охрид
  Приватно сместување : 20-24 луѓе во Охрид
  Izdavam luksuzno opremeni sobi i studia na 600m odalecenost od kejot,vo blizina na gimnazijata.. Kujkata poseduva sopstven parking prostor i wi-fi...

  Цена: 350 денари
  Објавен: 30 Јун, 11:50
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
 • Apartmani vo blizina na kampot Elesec..
  Apartmani vo blizina na kampot Elesec..
  Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec. Od plazata se oddaleceni 600-700 metri.Opremeni se so televizija i bezicen...

  Цена: 350 денари
  Објавен: 29 Јун, 18:47
  климатизирано
  кабловска
  балкон
  паркинг место
  интернет
<< < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Nimbus Software

Doktori.mk

Ова е место за Вашата реклама