Најнови огласи
ГРЕШКА warning

Напредно пребарување

Клучен збор:
Град: Цена од: Цена до:  
   
<< < 1 2 3 4 5 6 > >>
 • Продавам куќа
  Продавам куќа
  SE PRODAVAT 2 KUKI VO ROSOMAN (KAVADARECKO).KUKI SE SO KVADRATURA OD 80 I 70 M/2.EDNATA IMA 2 PODRUMI NA PRIZEMJE I EDEN SPRAT A DRUGATA E SAMO...

  Цена: по договор
  Објавен: Вчера, 12:27
 • Prodavam kukja vo dolno Sonje
  Prodavam kukja vo dolno Sonje
  Prodavam kukja od 98m2 vo dolno Sonje so dnevna, trpezarija i tri spalni. Ima struja, voda i satelitska. Zemjenata povrsina okolu kukjata e 930m2....

  Цена: по договор
  Објавен: 24 Окт, 18:53
 • Продавам куќа : повеќе од 2 спрата , 372m2 , Ресен
  Продавам куќа : повеќе од 2 спрата , 372m2 , Ресен
  Kukata se naoga vo centralno gradskop podracje na patot za Zlatari. Kukata e so dva posebni vlezovi. Pogodna e za ziveenje na pogolemo semejstvo....

  Цена: по договор
  Објавен: 23 Окт, 22:43
 • Продавам куќа : 2 спрата , 300m2 , Скопје
  Продавам куќа : 2 спрата , 300m2 , Скопје
  Продавам куќа на Водно на два ката карши влезот во Државна болница.Куќата е на два ката со сутеренски простории,со зидана гаража и помошен објект...

  Цена: 320000 евра
  Објавен: 22 Окт, 12:42
 • Продавам куќа : високо приземје , 150m2 , Скопје
  Продавам куќа : високо приземје , 150m2 , Скопје
  ΚУЌА СО ДОГΡАДБА, ГАΡАЖА И ДВОΡНО МЕСТО ВО НАС. ЧЕНТО

  Цена: 70000 евра
  Објавен: 19 Окт, 10:05
 • Продавам куќа : 2 спрата , 174m2 , Битола
  Продавам куќа : 2 спрата , 174m2 , Битола
  Продавам куќа во Битола на ул.Арон Ароести бр.36, цена по договор

  Цена: по договор
  Објавен: 17 Окт, 13:56
 • Продавам куќа : 2 спрата , 270m2 , Битола
  Продавам куќа : 2 спрата , 270m2 , Битола
  se prodavaat dve kuki vo Jenimale koi izleguvaan na dva pata

  Цена: по договор
  Објавен: 16 Окт, 17:00
 • Продавам куќа во н. Ченто
  Продавам куќа во н. Ченто
  Куќата се наоѓа на агол од две улици, високо приземје и сутерен , дорадба со посебен влез, гараза и простор за друго возило. греење со сопствено...

  Цена: 1 евра
  Објавен: 16 Окт, 12:04
 • Продавам куќа : 2 спрата , 120m2 , Куманово
  Продавам куќа : 2 спрата , 120m2 , Куманово
  Се продава куќа (приземје+кат) со вкупна површина од 120м2, од кои приземје 40м2 и кат 80м2. Дворното место е со површина од 300м2. Има маркица...

  Цена: по договор
  Објавен: 13 Окт, 20:51
 • prodavam kukja vo vizbegovo
  prodavam kukja vo vizbegovo
  kukjata e kompletno opremena so dupla izolacija,parno kombinirano(drva/struja) poseben vlez za gorniot kat. ureden dvor

  Цена: по договор
  Објавен: 13 Окт, 13:02
 • Продавам куќа во Штрбце
  Продавам куќа во Штрбце
  Менувам куќа во Штрбце/Брезовица, Косово во вредност од 8000 евра за дизел автомобил во вредност од 4000-5000 евра и доплата од 3000-4000 евра....

  Цена: 8000 евра
  Објавен: 07 Окт, 09:45
 • Продавам куќа : 2 спрата , 250m2 , Охрид
  Продавам куќа : 2 спрата , 250m2 , Охрид
  Se prodava kuka na odlicna lokacija i pogled na gradot

  Цена: по договор
  Објавен: 02 Окт, 16:42
 • Продавам куќа : 2 спрата , 120m2 , Битола
  Продавам куќа : 2 спрата , 120m2 , Битола
  na samo 5 minuti od uredot.

  Цена: 25000 евра
  Објавен: 01 Окт, 11:05
 • Продавам куќа : 2 спрата , 67m2 , Прилеп
  Продавам куќа : 2 спрата , 67m2 , Прилеп
  се продава куќа на ул. “Мара Јосифоска“ бр .40 веднаш до музејот. Куќата е на два спрата со по 67 метри квадратни, двор 16 метри...

  Цена: 35000 евра
  Објавен: 30 Сеп, 09:54
 • Kuka 800m2 vo Skopje, moze i iznajmuvanje
  Kuka 800m2 vo Skopje, moze i iznajmuvanje
  Се продава и изнајмува индивидуална куќа со деловни простории и станбени станови, со двор и летниковец. Во Населба Кисела Вода во близина на стара...

  Цена: по договор
  Објавен: 30 Сеп, 00:03
 • Kuka na ul.Sirma Vojvoda, Ohrid
  Kuka na ul.Sirma Vojvoda, Ohrid
  Se prodava kuka na ul.Sirma Vojvoda,Ohrid, nasproti kompleks Gradska bolnica,od PRI+2K,dvor,so vkupna povrsina na plac od 210 m2,osnova na kuka od...

  Цена: по договор
  Објавен: 25 Сеп, 12:09
 • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КИСЕЛА ВОДА - ЧЕШМА
  СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КИСЕЛА ВОДА - ЧЕШМА
  СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КИСЕЛА ВОДА - ЧЕШМА, ГРАДБА 2005 ГОДИНА, СО ДВОР И ПОМОШНА ЗГРАДА (ДЕЛОВЕН ПРОСТОР) - КУЌАТА Е СО ДВА ПОСЕБНИ ВЛЕЗА ОД ДВА...

  Цена: 300000 евра
  Објавен: 24 Сеп, 23:37
 • СЕ ПРОДАВА БАРАКА ВО НАСЕЛБА КОЗЛЕ
  СЕ ПРОДАВА БАРАКА ВО НАСЕЛБА КОЗЛЕ
  СЕ ПРОДАВА БАРАКА ВО НАСЕЛБА КОЗЛЕ НАСПРОТИ КАМ МАРКЕТОТ. БАРАКАТА Е СО ПОВРШИНА ОД 44М2 И ДВОРНО МЕСТО ОД 106М2, ВКУПНО 150М2. ДОЗВОЛА ЗА ГРАДБА...

  Цена: по договор
  Објавен: 23 Сеп, 13:14
 • Продавам куќа : повеќе од 2 спрата , 266m2 , Скопје
  Продавам куќа : повеќе од 2 спрата , 266m2 , Скопје
  Куќата се наоѓа на раскрсница и е погодна за повеќе членови или 2-3 фамилии. Сопствено парно,можност за паркирање повеќе возила,погодна е за...

  Цена: 155000 евра
  Објавен: 14 Сеп, 12:51
 • Продавам куќа : 1 спрат , 140m2 , Скопје
  Продавам куќа : 1 спрат , 140m2 , Скопје
  Продавам спрат од куќа во населба Црниче на одлична локација на само 1 км од центар, дворно место 265 м2,

  Цена: 1 денари
  Објавен: 12 Сеп, 13:00
<< < 1 2 3 4 5 6 > >>
Nimbus Software

Doktori.mk

Ова е место за Вашата реклама