Најнови огласи
ГРЕШКА warning

Напредно пребарување

Клучен збор:
Град: Цена од: Цена до:  
   
<< < 1 2 3 4 5 6 > >>
 • Продавам куче : labrador
  Продавам куче : labrador
  prodavam edno masko i dve zenski kucenca cistokrvni labradori stari okolu dva meseci i procisteni od paraziti cena po dogovor Sime 070633278

  Цена: по договор
  Објавен: 28 Јан, 19:39
 • Продавам куче : Yorkshire Terrier
  Продавам куче : Yorkshire Terrier
  Se prodava mini yorjie zensko 2 meseca staro doneseno od odgeduvacnica od Grcija procisteno vakcinirano i so eu pasos.Rasa koja ne misrisa i ne se...

  Цена: по договор
  Објавен: 28 Јан, 17:25
 • Продавам куче : Basset Hound - baset
  Продавам куче : Basset Hound - baset
  Baset trobojna stenad iz dva legla ! Odlicnog porekla i izlozbenog potencijala ! Stenci su strucno negovani, redovno cisceni od parazita i...

  Цена: по договор
  Објавен: 28 Јан, 14:38
 • Maltezeri sampionskog porekla
  Maltezeri sampionskog porekla
  Na prodaju maltezeri sampionskog porekla. Ostenjeni: 13.11.2014. Otac: Diamond White Angel Cupydo, sampion Srbije-Budimpesta Madjarska. Majka: Lily...

  Цена: 200 евра
  Објавен: 27 Јан, 16:31
 • BARAM KUCE
  BARAM KUCE
  1

  Цена: по договор
  Објавен: 27 Јан, 09:58
 • Продавам куче : Мешанец од Jack Russel
  Продавам куче : Мешанец од Jack Russel
  Се продава Џек ! :0 Се продава ова кученце по име Џек.Кога го земавме Џек од едни луѓе ни рекоа дека е мешанец од Jack Russel и тоа се гледа и по...

  Цена: 1200 денари
  Објавен: 26 Јан, 22:48
 • Куче за парење : Zlaten retriver Masko bara zenka
  Куче за парење : Zlaten retriver Masko bara zenka
  Имам мажјак златен ретривер стар 1 година и 4 месеци, жолтеникаво-бел, по име Астор. Редовно е вакциниран и носен на ветеринарски прегледи и...

  Цена: по договор
  Објавен: 26 Јан, 15:39
 • Продавам куче : MALTEZER
  Продавам куче : MALTEZER
  PRODAVAM MALTEZERI, EDNO MASKO I EDNO ZENSKO! OD ODLICNI RODITELI! TEL: 072 249 - 602 ; 070 364 - 649

  Цена: по договор
  Објавен: 26 Јан, 13:12
 • Подарувам куче : pticari
  Подарувам куче : pticari
  podaruvam 6 kucenca pticari 30dena vo odlicna sostojba da moze da gi vdomi nekoj ili da znae kade bi mozel da gi dadam.

  Цена: по договор
  Објавен: 25 Јан, 21:04
 • Продавам куче : yorkie terrier
  Продавам куче : yorkie terrier
  se prodava yorkie terrier procisteno vakcinirano so eu pasos i mikrocip.

  Цена: 270 евра
  Објавен: 25 Јан, 07:56
 • Продавам куче : terier
  Продавам куче : terier
  Veterinarna ambulanta PET SVET 2012 gi nudi site zdravstveni i kozmeticki uslugi, kako i bolnicko i hotelsko smestuvanje na vasite milenici. Vreme...

  Цена: 1300 денари
  Објавен: 23 Јан, 21:20
 • пудлица
  пудлица
  На продажба пудлица кученца . Вакцинираат и ревакцинираат 2x исчистени од паразити со ветеринар потврда и печат. Родителите изложбата примероци....

  Цена: 250 евра
  Објавен: 23 Јан, 14:46
 • Продавам куче : мини пудлица
  Продавам куче : мини пудлица
  На продажба мини пудлица кученца . Вакцинираат и ревакцинираат 2x исчистени од паразити со ветеринар потврда и печат. Родителите изложбата...

  Цена: 150 евра
  Објавен: 23 Јан, 14:42
 • Продавам куче : пудлица
  Продавам куче : пудлица
  На продажба мини пудлица кученца . Вакцинираат и ревакцинираат 2x исчистени од паразити со ветеринар потврда и печат. Родителите изложбата...

  Цена: 150 евра
  Објавен: 23 Јан, 14:37
 • Подарувам куче : mala rasa .
  Подарувам куче : mala rasa .
  podaruvam kutrenca mala rasa . stari okolu 30 dena . panicarcinja , tel 026092464

  Цена: по договор
  Објавен: 22 Јан, 12:12
 • Prodavam germanski ovcar
  Prodavam germanski ovcar
  Mazjak ,star 1 godina ,vakciniran dobro odgleduvan so gotova hrana i vitamini ,go prodavam poradi nemanje prodtor vredi da se vidi

  Цена: по договор
  Објавен: 19 Јан, 21:30
 • Подарувам куче : mala rasa
  Подарувам куче : mala rasa
  podaruvam kutrinja mala rasa . panicarcinjavozrasni okolu 30 dena . napredni vo odlicna zdravstvena sostojba tel 02 6092464

  Цена: по договор
  Објавен: 19 Јан, 10:27
 • Подарувам куче : Jack Russel Terier
  Подарувам куче : Jack Russel Terier
  На ова преубаво кученце му дадовме име Маза.Некој ја чувал во домашни услови,опавчето и е исечено и многу е мила,темпераментна и паметна.Ја најдов...

  Цена: по договор
  Објавен: 19 Јан, 00:13
 • PODARUVAM SLATKA FRANCUSKA PUDLA 5.MESECNA
  PODARUVAM SLATKA FRANCUSKA PUDLA 5.MESECNA
  SAMO STROGO VISTINSKI LJUBITELI DA ME POBARAT.078251218.POBARAJTE ME NA OVOJ BR PODARUVAM FRANCUSKA PUDLA ORIGINAL BEZ PEDIGRA STROGO VO STAN VO...

  Цена: по договор
  Објавен: 17 Јан, 19:10
 • Подарувам куче : FRANCUSKA PUDLA ORIGINAL POBARAJTE
  Подарувам куче : FRANCUSKA PUDLA ORIGINAL POBARAJTE
  078251218.POBARAJTE ME NA OVOJ BR PODARUVAM FRANCUSKA PUDLA ORIGINAL BEZ PEDIGRA STROGO VO STAN VO DOMASNI USLOVI DOKOLKU E PRAV LJUBITEL NA...

  Цена: по договор
  Објавен: 17 Јан, 19:08
<< < 1 2 3 4 5 6 > >>
Nimbus Software

Doktori.mk

Ова е место за Вашата реклама