Најнови огласи
ГРЕШКА warning

Напредно пребарување

Клучен збор:
Град: Цена од: Цена до:  
   
<< < 1 2 3 4 5 6 > >>
 • Se Prodava kamin Alfa Plam
  Se Prodava kamin Alfa Plam
  Se prodava kamin Alfa Plam, koristen samo 3 sezoni, bez nikakvi ostetuvanja. Poveke informacii na broevite 075/310-178 ili na 078/487-500

  Цена: 15000 денари
  Објавен: 18 Дек, 18:41
 • se prodava pecka 2
  se prodava pecka 2
  dojdi i vidi

  Цена: 2000 денари
  Објавен: 18 Дек, 13:04
 • PRODAVAM BOOM TV
  PRODAVAM BOOM TV
  Moze zamena za kompiuter do 3000den..4000den

  Цена: 3000 денари
  Објавен: 17 Дек, 10:11
 • Гарнитура во штоф од Пункт Мебел
  Гарнитура во штоф од Пункт Мебел
  Продавам гарнитура во штоф во сива боја со перничиња во тиркизно сина боја, и две табуретки во сив штоф. Гарнитурата е во одлична состојба...

  Цена: по договор
  Објавен: 16 Дек, 14:31
 • PE, PVC and Drip Irrigation hoses with thick walls
  PE, PVC and Drip Irrigation hoses with thick walls
  Our Company mainly is from Bulgaria but we expand our market and finally we are here. On your attention we are offering PE and PVC hoses for a...

  Цена: 60 евра
  Објавен: 15 Дек, 08:35
 • masina za susehje ves
  masina za susehje ves
  skoro nova masina za susenje ves

  Цена: 7000 денари
  Објавен: 13 Дек, 20:44
 • Новогодишни попусти во Салон за мебел Дизајн Модерно Плус
  Новогодишни попусти во Салон за мебел Дизајн Модерно Плус
  Cалон за мебел „Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, во новите згради)...

  Цена: по договор
  Објавен: 13 Дек, 08:51
 • Solarna panelka
  Solarna panelka
  Prodavam Solarna Panelka za greenje na voda, nameneta za zatvoren tip na greenje na voda vo boljer. Dimenziite se 2m x 1m. Panelkata e vo odlicna...

  Цена: 5000 денари
  Објавен: 12 Дек, 20:04
 • Dusek za bracen krevet
  Dusek za bracen krevet
  Dusekot e 1,8m na 2m dizejniran za bracen krevet, Ne e mnogu koristen, otprilika 2 mesici. Pricinata za prodavanje e sto si kupiv nov.

  Цена: 3000 денари
  Објавен: 12 Дек, 19:57
 • Sobni vrati
  Sobni vrati
  Izrabotka na sobni vrati od masivno drvo I mediapan www.bedzet.com.mk

  Цена: по договор
  Објавен: 11 Дек, 12:51
 • MASINA ZA MESENJE I PECENJE LEB
  MASINA ZA MESENJE I PECENJE LEB
  Se prodava aparat za mesenje i pecenje leb, od brendot AROMA (Coral Electric). Ne e upotrebena, sosema e nova, ima 12 programi. CENA po dogovor...

  Цена: по договор
  Објавен: 11 Дек, 02:15
 • komplet dnevna soba
  komplet dnevna soba
  komplet dnevna soba trosed dvosed fotelja komoda tepix i masicka malku koristeni mozi i odelno javete se ke se dogovorime

  Цена: 500 евра
  Објавен: 10 Дек, 16:00
 • cisterna zavoda
  cisterna zavoda
  PRODAVAM CISTERNA ZA VODA OD 1 TON NA PALETA SO MATALNA RAMKA

  Цена: 3000 денари
  Објавен: 09 Дек, 23:26
 • Drvena Vrata za na Balkon
  Drvena Vrata za na Balkon
  Komplet Vrata za na Balkon,mnogu malku koristena,odlicno zacuvana. 2 Vrati so stakla i Ramkata. Dimenzijite na Ramkata: Dolzina 2.15cm , Sirina...

  Цена: 400 денари
  Објавен: 09 Дек, 19:17
 • Продавам каучи и буриња
  Продавам каучи и буриња
  Продавам два кауча добро сочувани и две буриња од по 100 литри!Цена по договор

  Цена: по договор
  Објавен: 09 Дек, 16:07
 • eftino
  eftino
  prodavam vgraden shporet. dobra sostojba dve ploci ne rabotat, a dve drugi vo odlicna sostojba. stakloto mu skrshen. javete na 078551496 i na email...

  Цена: по договор
  Објавен: 08 Дек, 23:30
 • stari prozori
  stari prozori
  tri koristeni dupli prozori so roletni

  Цена: по договор
  Објавен: 08 Дек, 22:42
 • Нов кауч, канцелариско биро, ЕКГ и кушетка
  Нов кауч, канцелариско биро, ЕКГ и кушетка
  Нов некористен клик-клак кауч - 6000ден, Користено канцелариско биро - 4000ден, Користено ЕКГ - кинеско производство, марка EDAN - 30.000ден,...

  Цена: 6000 денари
  Објавен: 08 Дек, 10:21
 • kompjuterko biro
  kompjuterko biro
  se prodava agolno biro za kompjuter.boja:buka so bordo.

  Цена: 3000 денари
  Објавен: 04 Дек, 01:55
 • biro so klizac za tastatura na kompjuter
  biro so klizac za tastatura na kompjuter
  Odlicno socuvano biro proizvedeno od Lesnina,so fioki.

  Цена: 1000 денари
  Објавен: 03 Дек, 00:39
<< < 1 2 3 4 5 6 > >>
Nimbus Software

Doktori.mk

Ова е место за Вашата реклама